In- en outdoor LED schermen
Bel mij terug 0183 - 216 012
Bel mij terug 0183 - 216 012

Ons team

De specialisten van ABC Scherm

Arnold Grootendorst
Eigenaar
arnold@abcscherm.nl
Bastiaan de Groot
Eigenaar
bastiaan@abcscherm.nl
Danny v. Koldenhoven
Cameraman
danny@abcscherm.nl
Ewout de Groot
Medewerker
ewout@abcscherm.nl
Lennard Vink
Medewerker
lennard@abcscherm.nl
Marieke van der Veen
Administratie
administratie@abcscherm.nl
Marrigje Mesker-Vink
Eventmanager
marrigje@abcscherm.nl
Patricia Dijkman
Officemanager
patricia@abcscherm.nl
Peter Vogelaar
Medewerker
peter@abcscherm.nl
Rens Benschop
Stagiair Cameraman
stage@abcscherm.nl
Richard Stokkink
Projectleider
richard@abcscherm.nl
Ryan Meerens
Medewerker
ryan@abcscherm.nl

Snel en eenvoudig een offerte aanvragen

vraag vrijblijvend een offerte aan

0183 - 216 012 info@abcscherm.nl

Bel mij terug: